III runda Nasza, gramy dalej!!!

Udało się!!! Dąb Stowarzyszenie Siedliska awansował do kolejnej rundy Pucharu Polski wygrywając 3-2 z Arką Trzebnice, mecz w środowe popołudnie był także dobrą formą treningu jaki mogła zaliczyć Nasza drużyna. Dębowi jako pierwsi wyszli na prowadzenie w tym meczu już na samym początku po bramce Damiana Tomczyka, gospodarze zdołali odpowiedzieć jeszcze przed przerwą i obie ekipy na przerwę schodziły remisując 1 do 1. Po zmianie storn najpierw w 58 minucie spotkania trafił Robert Lazarek zaś w 61 minucie drugiego gola zdobył Tomczyk. Arka walczyła do końca i w 70 minucie zdobyła bramkę kontaktową jednak na więcej nie starczyło jej czasu i tak minimalnie ale jednak zwycięsko siedliszczanie wygrali spotkanie które dało jej przepustkę do kolejnej rundy. W IV rundzie zagramy z VSB ZRYW Kłębanowice który w swoim meczu pokonał Unię Rosochatę 3-1.