Wysokie zwycięstwo w Nowej Wsi Złotoryjskiej...

Dziś Dąb Stowarzyszenie Siedliska rozegrał drugi mecz ligowy a pierwszy wyjazdowy w tej kampanii, siedliszczanie udali się do Nowej Wsi Złotoryjskiej która do tego pojedynku przystąpiła z kompletem zwycięstw. Tego dnia jednak seria gospodarzy się zakończyła gdyż biało niebiescy w dobrym stylu pokonali rywali na ich boisku aż 6 do 2.

Pierwsza połowa ułożyła się dla Naszego zespołu doskonale, rywale czekali na dębowych na swojej połowie i taka taktyka okazała się dla Nich zgubna gdyż w pierwszych 45 minutach Siedliska rozbiły rywala strzelając cztery bramki. W tej części gry doskonale zaprezentowali się Przemek Kopczyk oraz Mateusz Gołębiewski którzy strzelili po 2 bramki a każda była lepsza od poprzedniej. W 8minucie wynik meczu otworzył Kopczyk który wpadł w pole karne nawinął obrońcę i kapitalnym strzałem w długi róg dał nam prowadzenie. Kolejna bramka w tym meczu ponownie padła łupek "Szeryfa", długie zagranie w pole karne gdzie Barełkowski przytomnie odgrywa na 16 metr przed bramką Huraganu a tam pięknym uderzeniem z woleja Kopczyk podwyższa na 2-0.Kolejne dwa trafienia w tym meczu to dzieło Mateusza Gołębiewskiego który w 24 i 44 minucie meczu podwyższał prowadzenie.

Po zmianie stron kilka zmian w szeregach zespołu spowodowało rozluźnienie w Naszej grze czego efektem dwie bramki gospodarzy, po 15-20 minutach przestoju ostatnie słowo należało jednak do dębowych a w szczególności do Mazura który jest ostatnio w dobrej dyspozycji, Adrian po wejściu na boisko zdołał strzelić dwie bramki a w szczególności bramka na 6-2  z 80 minuty zasługuje na uznanie.

Podsumowując mecz pod dyktando Siedlisk, z 15-20 minutowym przestojem na który w efekcie udało się graczom zareagować w postaci kolejnych bramek, na minus kontuzja grającego trenera. Rywale mimo kilku okazji z swojej strony bramki zdobyli dopiero przy naszych dwóch fatalnych zagraniach.

Teraz w czwartek zaległy mecz z rezerwami Górnika Złotoryja!!!