Remis w meczu Górnika z Dębem..

W dniu dzisiejszym siedliszczanie w meczu na szczycie zremisowali na trudnym terenie w Złotoryji 2 do 2 z tamtejszymi rezerwami Górnika. Mecz dwóch ekip które rozpatrywane są w rolach potencjalnych faworytów do końcowego rozstrzygnięcia w lidze, dziś to dębowi musieli dwukrotnie gonić rezultat spotkania. W pierwszej połowie górnicy jako pierwsi wyszli na prowadzenie 1-0 jednak biało niebiescy byli w stanie odrobić straty jeszcze przed gwizdkiem sędziego na przerwę. Bramkę na 1-1 strzelił Damian Tomczyk wykorzystując podanie od Jakuba Zawady.

Po przerwie ponownie to gospodarze wyszli na prowadzenie i wynik 2-1 utrzymywał się przez dłuższy czas jednak w końcowych minutach spotkania sędzia podyktował rzut karny po faulu na "Mazim", do jedenastki podszedł Gołębiewski jednak jego intencję wyczuł bramkarz Górnika, dobitka Lazarka była już skuteczna i na 15 minut przed końcowym gwizdkiem mieliśmy ponownie remis 2-2. Do końca meczu wynik nie uległ już zmianie i obie drużyny muszą zadowolić się podziałem punktów.